Please enable JS

Politika Diyaloğu Ziyareti

img

Politika Diyaloğu Ziyareti 10-13 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleşti

BNN Danışmanlık ve Mühendislik’in konsorsiyum üyesi olduğu SKUP Türkiye Projesi, geçtiğimiz günlerde Brüksel’de Politika Diyaloğu Ziyareti gerçekleştirdi.

Bu ziyarette, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı-Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü AB Yatırımları Dairesi Başkanlığı ve Strateji Geliştirme Başkanlığı Hareketlilik Yönetimi ve Erişilebilir Ulaşım Daire Başkanlığı; T.C Dışişleri Bakanlığı - Strateji Geliştirme Başkanlığı Sektörel Politikalar Daire Başkanlığı ve Mali İşbirliği Proje Uygulama Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanlığı; ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) temsilcilerini içeren bir heyet, sürdürülebilir kentsel hareketlilikle ilgili konuları istişare etmek üzere AB Kurumlarıyla bir araya geldi.

Brüksel’de DGMOVE, CINEA, Eurocities, Avrupa Bisiklet Federasyonu, ERTICO, UITP, POLIS Network, Hareketlilik Bakanlığı- Hareketlilik Bakanı Elke Van den Brandts’ ofisi ve Avrupa Yatırım Bankası gibi paydaşların da katıldığı bir dizi önemli toplantıda Türkiye Heyeti ile BNN olarak yer aldık.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.